• 4
  • 2
  • 8
  • 6

GÜNDÜR ÜRETİYORUZ

Haberler
Basında çıkan güncel haberlerimiz ve duyurularımız.
1 günde 6 milyon ekmek çöpe atılıyor.
Açlıkla mücadelenin sürdüğü günümüzde, buğdayla ilgili yaşanan bu olumsuz durumlarla birlikte ekmek israfı da bütün dünya ülkeleri için başlı başına bir sorun halini almış ve ülkemizde de önemli boyutlara ulaşmıştır.
Yeni Web Sitemiz Yayında!
Tüm cihazlardan ve tarayıcılardan en iyi şekilde görüntülenecek şekilde tasarlanan yeni web sitemiz yayına girdi.
Kaliteyi Ön Planda Tutuyoruz
Kalite yolculuğunun her evresinde içinde bulunulan dönemin hatta geleceğin beklentilerini karşılayan kalite uygulamalarının öncülerinden olmayı hedeflemiştir.
Beşler Grup, yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor
Günlük 2 Bin 100 ton üretim kapasitesine ulaşarak Türkiye ve global ölçekte önemli bir üretici olmayı başaran Beşler Grup, gıda sektöründeki faaliyetlerine 2018 yılında bünyesine kattığı Beşler Tarım'ı da eklerken, 40 milyon dolarlık enerji santrali yatırımıyla da farklı sektörlerde büyümeyi sürdürüyor.
GAZİANTEP’İN KURTULUŞUNDA PEDAL ÇEVİRECEKLER
Türkiye Bisiklet Federasyonu Gaziantep İl Spor Temsilciliği, 25 Aralık Gaziantep’in kurtuluşuna özel yarışma düzenliyor. Besan Nişasta A.Ş. Yönetim kurulu üyesi ve Gaziantep Bisiklet Federasyonu tesmsilcisi Ömer Çakmak, gençlere özellikle de çocuklara bisiklet kullanmayı aşılamak istediklerini söyledi. Yarışmanın kayıtları 21 Aralık tarihine kadar alınabilecek.